Kedi sahiplerini şaşırtmaya karar verdi

Çift, evliliklerinin kırkıncı yıl dönümünü kutlamak için New York’a gitti. Havaalanı güvenlik kontrolü sırasında küçük bir sorun ortaya çıkana kadar her şey yolundaydı. El bagajlarında bir kedi bulundu. Güvenlik görevlileri, bagaj kontrolü sırasında bavulun içinde bir kedi buldu.

Nick bu haberi Facebook sayfasında paylaştı. Bavula tırmanan ve farkedilmeden giden kedileri Candy’ydi. Bavulun alışveriş için bolca boş alana sahip olduğu bildirildi. Kedi onu kullandı.

Havaalanı çalışanları güldü ve çiftin gitmesine izin verdi Kedi, çiftin arkadaşlarıyla birlikte eve gönderildi, kendileri ABD’ye uçabildiler. Durum iyi, kedi evde, Nick ile Voarin New York’ta.

Bavuldaki kedi hala bir hiç. Avustralya havaalanında tavşan olduğu ortaya çıkan bir “bomba” bulundu. Ama her şey yolunda, iyi bitiyor. Çift şanslıydı. Bu yüzden tüm çantaları kontrol edin ve evcil hayvanları evde bırakın.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: