Kedi ve sıçan arkadaş oldu

New York Hayvanat Bahçelerinden birinde, Cooper adında bir erkek sıçan ile arkadaşları, yalnızca yılan yemi olarak satıldı. O farenin Dambo cinsine ait olduğu düşünülüyordu. Ancak kulakları oldukça sıradandı ve teni yaban farelerininki gibi zencefilli kurabiyeydi.

Bundan dolayı evcil hayvan olarak pek satılmazlar. Bir kadın hayvanat bahçesine girdiğinde ve farelerin özellikle yılanlar için olduğuna dair bir işaret gördüğünde durum tamamen değişti. Çok geçmeden kadın hemen bu fareleri alıp eve getirmeye karar verdi.

Sıçanlar kadının evinde yeni sığınaklarını bulduklarında, içlerinden birinin hücreden çıkıp dolaşacak kadar riskli olduğu ortaya çıktı. Kadının bir kedisi vardı ve durumda oldukça endişeliydi.

Ancak şaşırtıcı bir şekilde, kedi sıçana karşı hiçbir saldırganlık göstermedi. Kedi hatta onunla arkadaş olmaya ve kendi yavrusu gibi davranmaya çalıştı. Artık birbirleriyle bolca vakit geçirerek sıkı bir dostluk kurmayı başardılar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: