Yetenekli Richard Gere, 99 yaşındaki yakışıklı babasıyla bir fotoğraf paylaştı

Bazılarımız zamanın hızla uçtuğunu, bazı sevgili aktörlerimizin 60’ı ve fazlasını çoktan aştığını kabul edecektir. “Pretty Woman” adlı popüler filmi hatırlıyor musunuz? Belki de tüm kızlar ve kadınlar, muhtemelen en yakışıklı ve çekici karakter olan Richard Gere’in hayranlarıydı. O şimdi zaten 71 yaşında. Hayal edebilirsiniz?

Babası bu yıl zaten 99 yaşına girdi. Son zamanlarda, Instagram hesabında, 99 yaşındaki sevgili babasıyla uzun zamandır beklenen bir fotoğrafı paylaşmayı kabul etti.

Büyülenen takipçiler, adamın ne kadar iyi ve muhteşem göründüğüne şaşırdılar. Hepsi içtenlikle onun uzun ve dikkatsiz bir yaşam sürmesini diledi.

Richard Gere, Nisan 2018’de mutlu bir şekilde evlendi. Düğün töreni İspanyada gerçekleşti, ancak kutlama aslında New York’taydı. 2019 yılında yetenekli ve yetenekli oyuncu baba oldu. Sevgi dolu ve örnek bir çiftin, güzel İskender adında bir oğlu vardı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: