Minik yavrular günlerce sokakta kucaklaştı

Phoenix, Arizona’da iki minik kedi caddede yürüyordu. Yaratıklar, bir kurtarma ekibi tarafından keşfedilene kadar hayatta kalmayı başardı. Bottle Baby Fosters’ın yaratıcısı Melinda Blaine, bu sevimli yaratıkları son zamanlarda öğrendi. Yavru hayvanları hızla evine getirdi ve insanları tedavi etmeye ve beslemeye başladı.

Yaratıkların anneye ihtiyaç duymadan bu kadar uzun süre yaşayabilmeleri mucizevi bir şey. Her zaman bir arada kalmak isterler. Ayrıldıkları anda ağladılar. Oğlan Buddha ve kız kardeşi Bonsai’nin pençeleri çiziklerle kaplıydı. Melinda, ciddi bir hastalığın yayılmasını önlemek için hayvanlarına özel ilaçlar verdi. 

Akşam yemeğinden sonra kediler düzgünce sarıldılar. Yaratıklar dinlenmek istediler, bu yüzden uzun bir süre uyudular. Ayrıca büyük bir stresten sonra rahatlamak istediler. Bonsai sadece bir günde 15 grama ulaşabildi. Pençe yaralanması daha büyüktü. Yine de bu onun neşeli olmasını engellemedi. 

Bu komik kedilerin, belirgin bir sebep olmadan havlama konusunda alışılmadık bir yeteneği var. Her durumda, birlik içinde kalmaya çalışırlar. Kurtarma ekipleri bu sevimli yavruların iyi bir yuva bulmasını bekliyor. Ama çok daha sonra olacak, şimdilik daha fazla olgunlaşmaları gerekiyor.

 

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: