52 yaşındaki Koreli kızından daha genç görünüyor

Bu güzel genç kıza dikkatlice bakın. Sence o kaç yaşında? 20-25? Aslında ister inanın ister inanmayın, o 52 yaşında bir kadın. Bu onun doğal güzelliği mi yoksa sayısız estetik ameliyatının arzu edilen sonuçları mı?

Aslında Louise Su, doğal güzelliğinizi nasıl koruyacağınızı ve çok daha genç görüneceğinizi gösteren sırlarını paylaşmaktan çekinmiyor. Bu tamamen ameliyatlarla ilgili değil, her kadının bilmesi gereken üç ana kural.

İlk kural, uykunuzun düzenli ve iyi olması, günde 8 saatten az olmaması ve hepinizin sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etmesidir. İkincisi: Daima iyimser düşünmeli, hayata ve yeni şeylere hevesli olmalısınız. Üçüncüsü: Cildinize her gün size en çok yakışan bakım ürünleri ile bakım yapmalısınız.

Tabii ki, onun yaşındaki muhteşem görünümü hakkındaki görüşler oldukça tartışmalı. Birçok insan onun gerçekten estetik ameliyatlar yaptığından emin ama itiraf etmeyi reddediyor. Oysa daha sonra Koreli kadının herhangi bir ameliyat yapmadığı ve bu onun doğal güzelliği olduğu kanıtlandı. Louisein, şu anda tüm internetin tartıştığı sevimli bir kızı var. Ağ kullanıcıları, onun bakımlı annesinden bile daha yaşlı göründüğünü iddia ediyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: