Alen Dellonun güzel torunu

Alen Dellon, gezegendeki en yakışıklı erkeklerden biri olarak kabul edilir. Oyuncu, film endüstrisinde başarılı bir kariyere sahipti ve dünya çapında ün ve popülerlik kazandı.

Birçok romantik ilişki yaşadı, birkaç kez evlendi. Sonuç olarak, Dellonun dört çocuğu oldu: Allain-Fabian, Anthony ve Christian ve Anushka adında bir kızı.

Ancak bugün, birçok kişi tarafından efsanevi büyükbabasının tam bir kopyası olarak kabul edilen tek torununu tartışacağız. Alison Le Borges, Anthony Dellonun dansçısı Mary-Alain Le Borges’in ailesinde doğdu. Kızın ailesi, Alison’ın başarılı bir oyuncu olacağından emindi, ancak modelleme konusunda uzmanlaşmayı tercih etti.

Şimdiden büyük başarılar elde ettiğini belirtmek gerekir. Allison ayrıca birkaç filmde görünmeyi başardı. Kız çok mütevazı bir yaşam tarzına öncülük ediyor. Birçok kullanıcı Alisonun efsanevi büyükbabasına bariz benzerliğini fark eder.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: