Kedi soğuk havada otobüs durağında yaşadı

Kedi acımasız sahipleri tarafından ihanete uğradı. Zavallı yaratık, ara sıra yolcuların bazen onu beslediği otobüs durağında kaldı. Bazı sevecen insanlar tezgahın üzerine hayvan yağı koyarlar. Birçoğu, hayvanın yürüyüşe çıktığını düşündü, ancak kimse onu almaya gelmemişti.

Bir gün bu hikayeyi anlatan kadın, kendisi de evcilleştirilmiş yedi kediyi kliniğe götürdü. O anda kedi doğruca yola koştu. Hayvanın patilerinin soğuktan çatladığını gören kadının kalbi eridi. Kedinin oldukça sosyal olduğu, kurtarıcısının diğer evcil hayvanlarıyla kolayca anlaşabildiği ortaya çıktı. Kedi kliniğe götürüldüğünde bebeğin iltihaplı olduğu ortaya çıktı. Kadın onu tedavi etti ve gerekli tüm aşıları yaptı.

Güzelliğe Jean-Paul adı verildi. Son zamanlarda hastalandı ve yiyecekleri reddetmeye başladı. Kız, muayenenin safra kesesi ve karaciğer ile ilgili problemler ortaya çıkardığı bir veteriner kliniğine götürüldü. Doktorlar birçok ilaç yazdılar. Tedavinin seyri olumlu bir etki yaratmaya başladı, kedi yavaş yavaş iyileşmeye başladı. Daha aktif ve oyuncu hale geldi.

Şimdi güzel kızıl saçlı yaratık, iki köpek ve altmış iki kediden oluşan büyük bir ailede yaşıyor. Hayvanlar gıdaya ve ilaca çok ihtiyaç duyarlar. Onlar nazik ve sevecen insanlardan gelen her türlü yardımdan çok mutlu olurlar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: