91 yaşındaki kadın her gün insanları kurtarmaya devam ediyor

Birçoğumuz için beyaz cüppeli adam, doktor, inandığımız iyi bir şeye bağlıdır. Umarız ki yardımcı olur. Alla Lushkina dünyanın en yaşlı cerrahıdır. O zaten 91 yaşında, hala insanları kurtarmaya devam ediyor. Ryazan hastanelerinden birinde gerçek bir kahramandı.

Kendisini mesleğine adadığını söylemek yetersiz kalır. İnanılmaz derecede nazik bir kalbe ve ruha sahip olan Doktor Alla Ilyinishna, gerçek bir uzman olması gereken kişidir.Profesyonel kariyeri boyunca Dr. Lyushkina on binden fazla ameliyat gerçekleştirdi. Kabul ettiği gibi, çalışmadan sıkıcı, ayrıca hastaların buna ihtiyacı var.

Ayrıca doktr birlikte çalışmak zorunda olduğu tüm meslektaşları için bir örnektir. Çalışkanlığı ve sadakati her zaman sadece yeni başlayanlar için bir örnek olmamıştır. O hayvanları çok seviyor. Sekiz kedisi vardır. Pencerenin yanında kuş yemliği ağırlığında. Çantasında her zaman evsiz hayvanlar için bir sosis taşır.

Doktor, doktorluğun kesinlikle bir meslek değil, bir yaşam biçimi olduğundan emin.Doktor bir proktolog, her zaman uzun kuyrukları var. Tüm hastalarına büyük bir sevgi ile yaklaşır.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: