Adam farklı sendromlu 5 çocuğu evlat edindi

Bu hikaye benzersizdir. Birincisi, bekar adamın bir çocuğu evlat edinmiş olduğu artık olağandışıdır. İkincisi, her biri kendi karmaşık teşhisi olan 5 çocuğu evlat edinebildi.

Ben Carpenter inanılmaz adım atmayı başardı. Çocukları evlat edinmek için izin almayı başardı. Adamın kendisi İngiltereden. En küçüğü bir yaşında ve en büyüğü zaten 10 yaşındadır.

Bebekleri evlat edinme fikri uzun zaman önce onda ortaya çıktı. O zaman özel ihtiyaçları olan çocuklar için bir okulda çalışıyordu.O özel ihtiyaçlarına sahip çocuklar için bir okulda çalışıyordu.

Evli olmadığından dolayı süreç zor oldu. Yasalara uyarınca, yalnız tam ile zengin aileleriçocuğu evlat edinbilir. Okuldaki önceki deneyimleri adama destek verdi. Personel, tecrübesine, özel bebeklere bakma konusunda büyük arzusuna güvenerek ona taviz verdi. Bebekler güzel koşullarda yaşar, birbirlerini kardeş olarak kabul eder.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: