Pitbull sahiplerinin eve girmesine izin vermedi

Bir köpekle normal bir aile yürüyüşüydü. Aile parkta yürüyor ve Sadie adlı hayvanı doğada koşuyordu. Eve giderken pitbul normal davrandı, sahiplerinin yanında sakince yürüdü. Ancak, insanlar evinizin bahçesine girdiğinde, evcil hayvan aniden prangalardan kurtulup ön kapıya koştu. Sadie genellikle böyle davranmadığı için sahipleri şaşırdı. Buna odaklanmayıp eve yaklaşmaya karar verdiler.

Kapının eşiğinde oturan köpek tehditkar bir şekilde hırlayıp ardından yüksek sesle havladığında çok şaşırdılar. Sahipler, evcil hayvanı eve girmelerine izin vermek için “ikna etmeye” çalıştı, ancak boşuna. Köpek acımasızca hırladı ve eşiğe yattı. Kısa bir süre sonra, sahipleri bahçede garip bir gaz kokusu olduğunu hissettiler.

Endişeli insanlar kurtarma servisini aradı. Sadi, gelen uzmanlarla tanışmak için acele etti, kelimenin tam anlamıyla onları bodruma “sürükledi”. Bodrumdaki küçük bir pencereden çıkan zehirli dumanların kokusunu alan kurtarma ekipleri, şaştılar. Koordineli eylemlerle uzmanlar, korkunç sonuçlara yol açabilecek tehlikeyi ortadan kaldırdı.

Sadi, sadece pratikte hayatlarını kurtardığı sahipler değil, aynı zamanda kurtarıcılar tarafından da övüldü. Hiç bu kadar akıllı bir köpekle karşılaşmadıklarını söylediler. Bu hikaye bize bir kez daha pitbulların insanların düşündüğü kadar agresif olmadığını kanıtlıyor. Aslında bunlar sevgili sahipleri için hayatlarını vermeye hazır akıllı, hassas köpeklerdir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: