Terk edilmiş köpek yavrusu ayakkabı kutusunda yaşıyordu

Küçük köpeği sokakta bırakıldıktan sonra ayakkabı kutusunda yaşamaya başladı. Kutu evin yakınındaydı, galiba köpek yavrusu orada kendini güvende hissetiyordu. Bir zaman sonra sahipler onu fark ettiğinde ölmemesi için her gün onu beslemeye başladılar.

Eldad ile Loretta, hayvanı muayene için bir veterinere götürdü. Prenses lakaplı köpek oldukça kirliydi. O yıkanıp temizlendi. Ama sonra veterinerler, köpeğin bacaklarından birini kaybetmenin yanı sıra şiddetli anemiden muzdarip olduğunu fark ettiler. Durum korkunçtu. Prensesin dikkatli bakıma, ilgiye ihtiyacı vardı.

Birkaç hafta boyunca veteriner kliniğinde “uzun” tedavi süreci geçirdikten sonra, Prenses hızla iyileşmeye başladı. Hayatına savaşmaktan vazgeçmedi, hayatta kaldı. Ne yazık ki, terk edilmiş köpekleri prenses gibi korkunç durumda görmek çok yaygın.

Ama kesin bir şey var ki, hayvanlara bu kadar kötü davranan insanların hayvan evlat edinmesine izin verilmemelidir. Prenses artık emin ellerde, bu en önemlisi. Çok yakında sevgi dolu bir yuva bulacağından umut duyalım.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: