Köpekler, ayrılık sonrası annelerini görünce mutlu oldu

Bauer adlı Sibirya Husky, annesinden hiç ayrılmamış ve daha gençken onu her yerde takip etmiştir. Kadın askerlik görevi nedeniyle bir yere gitmesi gerektiğini anlayınca evcil hayvanını oda arkadaşına bıraktı.

Bauer sıradan bir köpek değil. Havlamıyor, sabah kalktığında elinden geldiğince çok sarılmak istiyor. Anne döndüğünde köpekler mutlu olur. Bauer sahibinin neden gittiğini anlamadı. O “Birçok kez görüntülü aradım ve her seferinde evime girip beni arıyor ve sonunda kapımın önünde yatıyor”. dedi.

Bauer, aylardır uzakta olan annesini gördükten sonra mutluluğunu gizleyemedi. Köpek, içeri girdiği andan itibaren yüzünü öpmek ve kucaklamak istedi. Macei’ye bile heyecan verebildi.

Bauer, döndüğünden beri annesinden ayrılmadı. Sahibi “O her zaman yanımda, onsuz mutfağa ya da tuvalete gidemiyorum. Bu, hiçbir şeye değişmem.” dedi. Annesini çok özlemiş ve şimdi onun her zaman yanında olacağından emin olmak istiyor. Köpeğin tepkisi çok tatlıydı ve annesi çok etkilenmiş.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: