Nazik memur başıboş köpek yavrusu bulur

Polisler hayatımızdaki gerçek süper adamlarıdır. İnsanları kurtarmak için hayatlarını riske atıyorlar. Onlar sadece insanları değil hayvanları korumaya hazır. Bu, kafası karışmış bir sokak köpeğine kayıtsız kalamayan polisin hikayesi. Memur Karim Garibalddi yavru pit bull karışımı bulduğunda sabahın erken saatleriydi. Yakası yok idi. Polis, insan ailesini bulmanın tamamen imkansız olduğunu fark etti. Polis, ailesini bulmanın tamamen imkansız olduğunu gördü.

Sevecen adam köpeği SPCA Florida’ya götürmeye karar verdi. Belki birinin köpeği aradığını düşündü. Herkesi etkileyen adamın bağlılığıydı. Vahşi yaşam merkezi müdürü, polisi köpek yavrusuyla görmenin ne kadar güzel olduğunu anlatıyor. İkili yorgundu ve resepsiyonda kolayca uykuya daldı. Adam köpeğe yardım etmeye kararlıydı.

Bu bizim hikayemizin sonu değil çünkü memur köpeği merkezde öylece bırakmadı, sağlık durumunu öğrenmek için 3 saat bekledi. Polis çok yorgundu ama eve giderek uyumayı düşünmediği belliydi. Veterinerler ona Umut adını verdi. Memur onu istasyona geri götürdü.

Sevimli kadın Umutu görünce ona aşık oldu. Küçük yavruyu evlat edindi ve o zamandan beri birlikte yaşıyorlar!

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: