Yolcular evsiz köpeği fark etti ve onu yalnız bırakmayı reddetti

İyi kalpli bir çift, istasyonda açlıktan ölmek üzere olan bir sokak köpeğini kurtardı. Emily Trost ve sevgili erkek arkadaşı coşkuyla ABD’de iki haftalık bir yolculuğa çıktı. Benzin doldurmak için bir istasyonda durdular. Bu yüzden arabalarını sadece birkaç dakikalığına terk ettiler.

Arabalarına binmek üzereyken aniden arabalarının yanında umutsuzca yatan sefil bir yavru kedi buldular. Sanki hayvan umutsuzca onlardan onu evlat edinmelerini ve beslemelerini istiyormuş gibidi. Çift, başlangıçta köpeğin sahibini terk edip kaçtığından emin olduklarını, bu yüzden sahibini bulmaya çalıştıklarını hatırlıyor. Ancak sonra tasma bulamadılar ve yerel halk onlara yavrunun aslında başıboş bir köpek olduğunu bildirdi.

Hayvan tamamen bitkin ve zayıf olduğu için sonunda sahiplenilmeyi ve ilgilenilmeyi umduğuna dair güvence verdiler. Çift, bu küçük mucizeyi teşvik etmek istediklerini hemen anladı. Yanında kimse olmadan küçük yavrunun sokaklarda tek başına acı çekmesine acıdıklarını söylemeye gerek yok.Genç yavru çok hassas, arkadaş canlısı ve sevecen olduğunu kanıtladı. Küçük yaratık hala 5 aylıktı.

Sonraki ilk günlerde, köpek yeni sahiplerine karşı etkileşimde bulunmak veya şükran göstermek istemedi. Ancak günler geçti ve nazik insanlara karşı takdirini göstermeye çalışırken çok cana yakın ve sosyal biri olduğu ortaya çıktı. Kurtarılan yaratık, birlikte geçirdikleri harika ve unutulmaz gezinin her anından içtenlikle keyif almaya başladı. Çift, köpeğin arabalarının arka koltuklarında yıkanıp uyuduğunu da ekliyor. Çadırlarda uyumaya ve geceyi doğada geçirmeye hızla alıştı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: