Küçük kedi hastanedeki tüm hayvanlara bakıyor

Bea, California, Oroville’deki Look Ahead Vet’te yaşayan ve çalışan altı kediden biridir. Hepsi başıboş kedilerdi ve oraya farklı müşteriler tarafından getirildiler. Birçoğunun bazı sağlık sorunları olmasına rağmen, hepsi çok dikkatli ve hastaları ile ilgileniyorlar.

Birlikte vakit geçirmekten keyif alırlar ve hastanenin hem çalışanlarını hem de hayvanlarını mutlu ederler. Sevimli kediler, onlara büyük bir zevkle bakan veterinerlerin bakımı altında. Hastane yeterince büyük, bu yüzden koşmak için çok fazla özgürlüğe sahipler.

Bea grubun başıdır, bu nedenle asıl sorumluluk onun omuzlarındadır. Bütün hastaneyi geçiyor ve hayvanları isteseler de istemeseler de okşuyor. Her kedinin orada kendi görevi vardır. Çok kibar ve özenli biri olarak tanımlanır ve büyükler de dahil tüm hayvanlarla ilgilenir. Ancak yeni yavru kedi Peggy onun sevimlisidir.

Aynı zamanda hayvanlar için iyi bir hemşiredir. Diğer kediler, hayvanların koşullarını iyileştirmek için ellerinden geleni yaparlar. Theo herkesin üzüntüsünü anlıyor ve onlara destek olmak istiyor. Elfie, güvenliğin başı olarak kabul edilir ve herkesi kontrol eder. OJ bir kapıcıdır ve ön kapının yanında durmayı ve herkesi karşılamayı sever.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: