3 yaşındaki kız kardeşine makyaj yaptı ve internet yıldızı oldu

Küçük kız kardeşine makyaj yaptı ve tüm internet iyice şaşırdı. İngiltereden bu 3 yaşındaki kız, 5 aylık küçük kardeşine ‘makyaj’ yaptıktan hemen sonra sosyal medyada popülerlik kazandı. İşte Tiffani- 3 yaşında, annesi Katherine, Frankie- 5 aylık erkek kardeşi.

O gün, Katherine’in hatırladığı gibi, her şey yolundaydı. Kurnaz kız niyetini gizlemek için elinden geleni yaptı ve anneye hiçbir şey garip gelmedi. Küçük kız dizüstü bilgisayarda çizgi film izlerken yeni doğan bebek uyuyordu. Anne günlük aktiviteleriyle meşgulken, kız kardeşine tam “makyaj” yapmayı başardığını ve şimdi tam olarak kadına benzediğini bildirmek için acele etti.

Üç kat fondöten, pembe dudaklar, düz siyah kaşlar. Bu, 3 yaşındaki küçük bir çocuk için oldukça iyidir. En şaşırtıcı gerçek, yenidoğanın acımasız kız kardeşinin onu “shrek”e dönüştürdüğü süre boyunca uyumasıydı. Katherine, küçük kızının ‘şaheser’ fotoğrafını çekmeyi başardı ve sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Takipçileri, kızın büyük yeteneğine açıkça tanık oldukları için hoş bir şekilde şaşırdılar. Kızın annesinin görünüşünü taklit etmeyi başardığını ve kesinlikle yetenekli bir vizör olacağını söylediler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: