Vahşi geyik bir düğün çekiminde gelinin buketini yedi

Düğünde yeni evli çiftin ile davetlilerin herhangi bir sorun yaşamaması için her şey önceden düzenlenmeli. Ancak bazı durumlarda, düğün bozanlarının şaşırtıcı bir şekilde töreni daha da özel ve dikkat çekici hale getirdiği durumlar var.

Morgen ile Luke, Saugatuck, Michiganda mutlu bir şekilde evlendiler. Marie Bennett adlı fotoğrafçı, çiftin hayatlarının sonuna kadar hayran kalacakları güzel ve muhteşem anları yakalamak içindi. Dolayısıyla fotoğrafçının işi kuşkusuz gerçekten sorumluydu. Büyülenen çift, çitin ötesinde sevimli vahşi geyiği fark ettiklerinde tepe boyunca yürüdüklerini açıkladı.

Müthiş geyik oldukça cana yakındı, hemen mutlu çifte yaklaştı. Meraklı hayvan, güzel gelinin taze çiçeklerle süslenmiş çekici buketini hemen görünce gözlerini alamadı. Yeni evlilerin iddiasına göre hayvan yavaş yavaş bukete ulaştı ve bir anda çiçekleri yemeye başladı.

Yetenekli fotoğrafçı, çiftin samimi sürprizini ve gerçek duygularını yakalamayı başardı. Tepkileri gerçekten değerliydi. Sonunda gelin buketi aç yaban geyiğine vermeye karar vermiş. Bunun yerine nedimelerinden birinden başka bir buket aldı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: