Küçük çocuk, komşunun köpeğini görünce beklenmedik adım attı

Köpeklerin insanların sevgili, sadık dostları olması şaşırtıcı değildir. Zor zamanlarda sahiplerine bile gülümseyebilirler. Özellikle koronavirüs döneminde insanların evde kalmak zorunda kaldığı bu günlerde köpekler onlar için büyük bir keyif. Salgın sırasında barınaklardan çok sayıda köpek evlat edinildi. Bu köpeklerden biri de bir çift tarafından evlat edinilen Arthur adındaki Golden Retriever.

Onu yeni evine götürdükten sonra mahallelerinden Troy adında bir çocuk güzelliği fark edince ona aşık olur. Bir süre sonra, sahipleri çocuktan beğendikleri güzel bir mektup aldı. Çocuk mektuba, sahipleri izin verirse köpekleri için koruyucu olmak istediğini yazdı. Sonsuza kadar onun en iyi arkadaşı olabilirdi.

Ev sahipleri çocuğun mektubundan etkilendi ve köpeğiyle vakit geçirmesine izin verdi. Aynı zamanda mektubu sosyal ağlarda da yaydılar. Arthur ünlü oldu, Instagram sayfası bile var, 40.000 takipçi topladı.

Virüs sırasında uzaktan iletişim kurdular, salgından sonra daha da yakınlaşacaklarından, ayrılmaz arkadaş olacaklarından eminler. Kesinlikle sadık arkadaşlar olacaklar ve birlikte vakit geçirmekten keyif alacaklar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: