İstenmeyen hayvanlar ölüme mahkûm edildi

Bu hayvanların gözlerine baktığınızda, dünyaya karşı bütün kızgınlıklarını görebilirsiniz. Isınacak yerleri ve yiyecek hiçbir şey yoktur. Sahipsiz yaşamaya mahkumdurlar. Tekrar insan ihanetinden bahsediyoruz. Onlarla yeterince oynadıktan sonra, insanlar onları gereksiz şeyler olarak atar.

Gezici bir yaşam sürüyorlar, sürekli yiyecek arıyorlar. Gelecekte, varlıklarına insanlara kızan köpeklere dönüşeceklerdir. Bu çaresiz köpek ve yavru kedi sokakta bulundu. Hala takma adlarına cevap veriyorlar. Evcil hayvanlar, her zaman sıcak ve dolu kase olan evlerine döneceklerini umuyorlar. Ama ne yazık ki bu olmadı.

Sürekli yiyecek çaldılar, ciddi şekilde cezalandırıldılar. Köpek insanlara o kadar kızmıştı ki, hayatını biraz daha kolaylaştırmak için en azından herkesi ısırmaya hazırdı.

Bu nedenle, insanlar sokak köpeklerinin sayısının onlara bağlı olduğunu anlamalıdır. Onlarla sonuna kadar ilgilenmeye hazır değilseniz, onları evlat edinmenize gerek yoktur. Ne de olsa onlar da sizin ve benim gibi her zaman sevgiye ve şefkate ihtiyaç duyan canlı varlıklardır.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: