Çaresiz köpeğin sevgi ve bakıma ihtiyacı var

Alabamadan sevimli bir köpek son zamanlarda birçok insanın arkadaşı oldu. Hayvan, insanlarla temas her şeyden çok bayılıyor. Yani biri evin yanından geçerse, yüksekten atlar ve yoldan geçeni selamlar.

Her defa bu sevimli köpek, insanların ellerini tutmak için patilerini köpek kulübesi çubuklarından çıkarır. Barınak müdürü, “Aşkı arıyor, başka bir şey değil. Tek istediği, ellerinizi sıkmak.” diye açıklıyor.

Yine de köpek, onun samimiyetine değer verecek bir sahip arıyordu. Kimsenin sevecen köpeği evlat edinmeye çalışmamış olması şaşırtıcı. Ama sonra, Speck’in insanlara olan sevgisini gösteren görüntüler sayesinde işler değişti. Kadın Facebookta bir video paylaştı ve köpeğin insan iletişimine olan sevgisini gösterdi.

Bu gönderiden sonra, görüntüler viral oldu ve binlerce insan Speck’i evlat edinmekle ilgilendi!
Dahası köpeği evlat edinemeyenler ona hediyeler gönderdi! İyi haber şu ki sevimli köpek, sevincini Mike ile paylaşacak. Enerjik yavru için en iyi karardı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: