Adam küçük bir tek gözlü yavrusu kurtardı

Bu Poppy. Sadece bir gözü olan başıboş bir yavruydu ve ikinci gözü az gelişmişti. Mısır başkentinin sokaklarından birinde yaşıyordu. Kedi cilt hastalığına yakalanmıştı ve yanında anne kedi yoktu. Poppy yalnızdı, umutsuzca hayatta kalmaya çalışıyordu.

Ahmed yavru kediye yardım etmeye karar verdi. Özel bir Amerikan hayvan kurtarma topluluğu olan Happy Homes Animal Rescue ile temasa geçti. Bebeği almaya karar verdiler. Hareket için hazırlıklar yapılırken, Ahmed bebeği yanına aldı, tedavi ettiği gibi ona baktı.

Kısa sürede yavru kedi tamamen değişti. 14 saatlik bir uçuşun ardından Poppy, New Jersey’deki Happy Homes Animal Rescue’a ulaştı.

Topluluk gönüllülerinden biri “Çok tatlı ve kibar bir kız olduğu ortaya çıktı. Sadece çok fazla sevgi almak istiyor. Sadece iki gündür bizimle ama şimdiden bize alıştı. Şimdi topluluk yavru kedi için yeni bir yuva arıyor” diyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: