88 yaşındaki ünlü model, gençliğindeki fotoğraflarını gösterdi

Artık eski modelleri çekime davet etmek moda oldu. Carmen del Orefice bu hanımlardan biri. Kadın 88 yaşında, hala reklam afişleri için çekim yapıyor. Herhangi bir kadın, böylesine söndürülemez bir güzelliği kıskanacaktır. Orefis, 14 yaşında modellik yapmaya başladı. İki yıl sonra resmi Vogue dergisinin kapağında çıktı.

Carmen onun yüzünü dergi yığınında gördüğünde neredeyse ağlayacaktı. Bir çocuğa benzeyen saç kesimini beğenmedi. 32 yaşında güzellik, modelleme kariyerini sonsuza dek bırakmaya karar verdi.
On beş yıl sonra Carmen, ünlü fotoğrafçı Norman Parkinson sayesinde moda dünyasına geri döndü. Fotoğrafçının tavsiyesi üzerine Carmen gençleşmedi, aksine saçlarını ağarttı. 1987’de kadın nihayet moda dünyasına döndü. Carmen bir kitap bile yayınladı. İçinde, mankenlik sektöründeki 40 yıllık kariyeri boyunca edindiği güzellik sırlarını paylaşıyor.

Orefis, Guinness Rekorlar Kitabında en uzun modelleme kariyerine sahip kadın olarak listelenmiştir. Neredeyse tüm ünlü markalarla çalışmayı başardı ve en popüler kadın dergilerinin kapaklarına poz verdi. Bir kadının fotoğraflarına baktığınızda, 88 yaşında nasıl bu kadar çekici görünebildiğini merak etmekten asla vazgeçemeyeceksiniz. Şimdi reklamlarda başarılı bir şekilde görünmeye devam ediyor. Emekli olmayacak gibi görünüyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: