Çocuk intihar etmeden önce herkesle vedalaştı

Travma sonrası stres bozukluğu birçok muharebe askeri için ortak bir durumdur. O yarayı görmek imkansızdır, fakat her şey bittikten sonra inanılmaz acılar yaşatmaya devam ediyor. Bugünkü hikaye, savaştan döndükten sonra çok acı çeken Jossh adında bir adam hakkında. Bu ıstırabın sonu yokmuş gibi geliyordu ona, gördüğü tek çıkış yolu intihardı.

Veda mektubunu yazdı, son sigarasını içmek için evinin verandasına çıkmaya karar verdi. Sonrasında inanılmaz bir şey oldu. Çalıların arasından zar zor işitilen bir ses duyuldu ve bir an sonra küçük yavru ayaklarını sürtüyordu. O “Bana yaklaştı, bacağımı ovuşturdu ve onu okşamama izin verdi. Ben ağladım…” anlatıyor.

Jossh bebeği her gün beslemeye başladı. Ancak günler sonra işten dönen Jossh bebeği bulamadı. O depresyondaydı. Kedi, Josshun hayatını değiştirebildi. Bir ay sonra, kurtardığı yavru kedinin anısına o kedi almaya karar verdi.

Çift hemen barınağa gitti. Çitin yanından geçen kedi, Josshu omzundan yakaladı. O gözlerine inanamadı. Önünde zaten büyümüş siyah beyaz yavru var idi. Jossh kediye İzci adını verdi. Onlar şimdi ayrılmazlar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: