Aktör Hugh Jackman’ın evlat edindiği kız

Yetenekli aktör Hugh Jackman, dünyanın her yerinden binlerce insan tarafından beğeniliyor. Sadık hayranları, yönetmenleri ve yapımcıları tarafından içtenlikle seviliyor. Oyuncu şarkı söylüyor, oynuyor, yardım projelerinde yer alıyor. Ayrıca Hyun tek eşlidir. 24 yıldır sevgili Deborah-Lee Fernes ile evlidir. Hayatının aşkı o adamdan 13 yaş büyüktür, ancak bu gerçek ilişkilerini hiçbir şekilde etkilemez.

Tam bir mutluluk için bir çocuk sahibi olmak istediler. Ne yazık ki, iki başarısız hamilelikten sonra doktorlar, Deborah’ın sağlığı nedeniyle çocuk sahibi olmasını yasakladı. Çift için gerçek bir trajediydi. Kısa bir süre sonra Oscar adında bir çocuğu evlat edinmeye karar verdiler. Birkaç yıl sonra, Ava Eliot adında kızı da evlat edindi.

 

Onlar, çocuklarını büyütmek için dadı veya yardımcı tutmamaları bakımından diğer tanınmış ailelerden farklıdır. Çift, o kadar uzun süre ebeveyn olmak istedi ki, tüm zamanlarını onlarla geçirmeye karar verdiler.

Yakınları, yakın zamanda Avan’ın babasının en sevdiği çocuğu olduğunu fark etti. Kız şimdi 16 yaşında, babası gibi dansla çok ilgileniyor. Avan, gazetecilerin ilgi odağı olmayı sevmez, nadiren halka açık etkinliklerde görünür.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: