Kedi yaramazlığıyla ünlü oldu

Meredith, kardeşleri ve erkek kardeşleri, yağmurda sokakta bulunduklarında sadece üç haftalıklardı. Aç, hasta ve donmuşlardı. Foster the Furbabies’e götürüldüklerinde göz enfeksiyonu, parazitler ve diğer sağlık sorunları vardı. Foster ”Meredith’in ile kardeşlerinin hayatta kalacağından emin değildik ama ne mutlu ki hepsi başarılı oldu. Meredith zor zamanlar geçirdi” dedi.

Meredith’in kardeşleri çok çabuk iyileşti, ancak o görüşüyle ilgili ciddi sorunları vardı. Ancak gördüğü sevgi ve ilgi sayesinde sağlığına kavuştu ve evlat edinilmeye hazırdı. Koruyucu ailesi iyileşmesi için çok mutluydu, ancak yakında yeni bir aileye yerleştirileceği için üzgündü. Foster the Furbabies’in kurucu ortağı, “Kurtardığımız kedilerden biriydi ve her zaman bizim sevgilimiz olacak” dedi.

Koruyucu ebeveynleri, yaşadığı tüm zorluklardan sonra onu mutlu etmek istedi ve onu bir Starbucks’a götürdü. Meredith lezzetli yemek yemeyi sevdiği için onun hoşuna gideceğini düşündüler. Onlar “İş yemek yemeye gelince o gerçekten tehlikeli. Ağzımdan yemek almaya bile hazır. Büyük bir iştahı vardı” dedi.

Meredith yemeği o kadar çok sevdi ki yüzü tamamen kremayla kaplandı. Videoyu internette paylaştılar ve popüler oldu. Bu komik videodan birkaç gün sonra Meredith evlat edinildi. Koruyucu sahipleri, sevgili kedilerinin taşınmış olmasına üzüldü. Ama aşklarıyla komik bir video çektikleri için mutlular .

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: