Kanada’da 12 yıl önce kaybolan kedi sonunda sahibine kavuştu.

Winnipeg’li Freda Watson, 12 yıl önce “küçük oğlan” dediği kedisi George kaybolunca çok üzüldü. George daha dört haftalıkken onun evine geldi. Freda onu biberonla besledi. Büyüdüğünde, bir gün kapıdan dışarı çıktı ve ortadan kayboldu. Bu hafta Freda, kedisinin bulunduğunu öğrendikten sonra tekrar ağladı.

Sokakta dolaşırken görüldü, yakalandı ve yerel hayvan barınağrına getirildi. Orada, memurlar üzerinde solmuş bir dövme buldu ve sahibini bulmak için deşifre etmeye çalıştı. George kaybolduğundan beri Freda Watson’ın adresi ve telefon numarası değişti. Ama eski gelinini bulmayı başardılar. Onun yardımıyla kedinin sahibini buldular.

George’un oldukça iyi durumda olduğu ortaya çıktı. Galiba bu yıllarda evsiz değildi, kendisine iyi bakıldığı bir ailede yaşıyordu. Freda, bir zamanlar olduğu gibi, bu insanların şimdi onun kaybını yaşadığını düşünerek, sosyal medyaya yazdı. O onları kediyi görmek için evine davet etti.

Freda “Ama George gerçekten bizim ailemiz,” diye bir röportajda kendini haklı çıkarmış gibiydi. “Bizimle birkaç yıl geçirmeyi hak ediyor. Yakında 14 olacak.” diyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: