Kadın, dokunaklı bir notla terk edilmiş bir kedi buldu

İlgilenen kadın sayesinde anne kedi ve yavruları kurtarıldı. Olay Teksas’ta, Kayla adlı bir kadın, çalıştığı sırada terk edilmiş bir kedi bulduğunda gerçekleşti. Durumu hemen meslektaşına bildirdi. Kedinin yanında bir mektup vardı.

Havluyu kedinin üzerine kaldırdıklarında çok güzel bir manzara gördüler. Üç çaresiz yavru kedi annelerinin yanında oturuyordu. Onlar yeni doğmuşlardı. Anne kedi, kadınların yoğun çabası sonucunda dört yavru kedi dünyaya getirdi.

Zavallı aile kötü durumda olduğu için acil desteğe ihtiyaçları vardı. Kalya, annesine çaresiz yaratıklar hakkında bilgi verdi ve hayvanları evlat edinmeye karar verdiler. Anne kediye Bonbon adını verdiler. Sahiplerinden gerekli özeni ve ilgiyi gördükten sonra hem anne hem de bebekleri sağlıklı ve güçlü hale geldi.

Kediler hızla büyümeye başladı ve daha sonra çok aktif ve eğlenceli hale geldi. Onlar birlikte vakit geçirdiler ve hem annelerinin hem de sahiplerinin bakımı altındaydılar. Hayvanlar artık güvende ve korunuyor ve kadına nezaketi için minnettarlar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: