Hollywood yıldızı Leo DiCaprio’nun sevgilisi

Leo DiCaprio, milyonlarca kadının ve kızın delicesine aşık olduğu adam olarak kabul ediliyor. Doğru, oyuncu oldukça uzun süredir bekar.

Eski kız arkadaşlarından hiçbiri kalbini kazanamaz, çekici adamla evlenemezdi. DiCaprio, Bar Raphael’in diğer oyuncuları Nina Agdal’la bile tanışmış. Ancak ne yazık ki efsanevi aktörü kendileriyle evlenmeye zorlayamamışlardır.

Ancak son zamanlarda, “Titanik”in yıldızı genellikle 21 yaşındaki model Camila Morone ile halkın karşısına çıkıyor. Bazı güvenilir kaynaklara göre DiCaprio, sevgilisinin ailesiyle çoktan tanışmış, birlikte restoranında yemek yemişler. Birçok kişi DiCaprio ve Camila’nın o akşam nişanlı olduğuna inanıyor.

Camila, kurdele çiçekli cesur, zarif bir kırmızı elbise seçti.Yetenekli oyuncunun Camila ile ilk kez 2019 yılında Al Pacino’nun evinde tanıştığını belirtelim. Çiftin bir an önce evleneceklerini umuyoruz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: