İnanılmaz Hasky, sahibiyle şarkı söylemeyi seviyor

Kovu adında, heterokromi olan üç buçuk yaşında bir husky, sahibiyle birlikte şarkı söylemeyi sever. Tatlı köpek yavrusu harika bir sese sahip ve gerçek bir oyuncu.

Sahibi Tate Hegstrom şarkı söyleme videosunu paylaştıktan sonra internette popüler oldu. Bundan sonra insanlar daha fazla şarkının kaydedilmesini istedi. Husky üç aydır şarkı söylüyor. Sahibi, köpeğinin yeteneklerini anlattı. Ona göre hayvan duygularını bu şekilde ifade ediyor. Köpek tüm boş zamanlarını şarkı söyleyerek geçirir ve her şarkı dinlediğinde eğlenceye katılır.

Tate ayrıca, birkaç dakikalığına gittikten sonra bile eve döndüklerinde köpeğin onları her zaman bir uluma ile karşıladığını söyledi. Good Morning America ve Kelly Clarkson gibi birçok şovda yer aldı. Köpek Justine Bieber ve Beatles ile şarkı söylemeyi seviyor.

Sahibi “Kovu çok oyuncu, sevecen ve enerji dolu bir köpektir. Nasıl hissettiğini her zaman bileceksiniz çünkü yüzündeki tüm duyguları ifade ediyor” dedi. O, şarkılarının birçok videosunu paylaşıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: