Kedi terk edilmiş geyiğe baktı

Farklı aşk türlerinin tezahürleri, internette bulunan bir dizi videoda görülebilir. Bu hikaye, evcil kedinin müdahalesiyle anne sevgisini ile bakımını kazanan Hopi adlı bir geyik hakkında. Bir çift yalnız bir geyikle tanışmış ve annesi olmasaydı öleceği için kendini kötü hissetmiş. Daha sonra evcil hayvanı sahibine iade etmeyi kabul ettiler.

Bu geyik ilk başta her şey beklenmedik olduğu için insanlara uyum sağlayamadı. Ama zamanla daha arkadaş canlısı oldu. Bir kedinin bakımına alındı. Şimdi geyik, kedi arkadaşını mutlu bir şekilde takip ediyor. Aynı zamanda, kedi tamamen endişelidir.

Birbirlerine alışmışlar, kendilerini güvende hissediyorlar. Onlar bazen birbirlerinin hareketlerini taklit ederek oynarlar. Günlük yaşamları için endişelenmenize gerek yoktur. Yaratıklar asla huzursuz olmazlar, harika bir arkadaşlık sağlarlar.

Son zamanlarda daha da yakınlaştılar. Aşkın sembolü olarak birbirlerinin ellerini ve yüzlerini öptüklerini görebilirsiniz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: