Koca, karısının kedisini gizlice değiştirdiğine pişman oldu

Adam, karısıyla altı yıl önce tanıştığını ve hemen kedileriyle ilgili sorunlar bulduğunu dedi. Kedinin zararlı, canlı ile bencil olduğu ortaya çıktı, bu kişisel bir tepki değildi. Kedi herkesin üzerine koştu, sahibine bile ulaştı.

Adam kıza sabırlı olmaya karar verdi ama daha sonra korkunç bir şey oldu. Akrabalarını ziyaret etmek için ayrıldı ve kediyi arkadaşının bakımına bıraktı. İlk gün kedi tepsiyi temizlediği için teşekkür etmek yerine ellerini kaşıdı. Adamın birkaç dikiş atması gerekiyordu.

Sonrasında sabır tükendi. Adam, kediyi yakındaki bir hayvan barınağına götürdü ve başka bir kedi aldı. Gerçek şu ki, hayvan tamamen siyahtı, bu yüzden görsel bir fark yok. Yeni kedinin hassas ve nazik bir hayvan olmadığı ortaya çıktı.

Tabii ki, sahibi evcil hayvanın ruh halindeki değişime şaşırdı, ama damat her şeyi “olumlu etkisine” bağladı. Yeni kedi hızla adapte oldu ve yeni ortama mükemmel bir şekilde adapte oldu. Yakında evlendiler, kendilerine oldukça mutlu yaşıyorlar. Ancak o zaman adam yaptığından pişman olur, kadına itiraf etmek ister. Ama şimdi buna cesaret edemiyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: