Adam köpeğe yardım etmek istiyorken çok şaşırıdı

O, dolaşmayı, yeni insanlarla tanışmayı seven köpek hakkında ilginç bir hikayedir. Kenntucky benzin istasyonunda, Tyler Wilson sarı bir Labradorla karşılaştı. Köpeğin bazı sorunları olacağını, yardıma ihtiyacı olabileceğini düşündü. O bunları söyledi “Onunla birkaç hafta önce tanıştım. Onu benzin istasyonunda gördüğümde çoktan gitmiş olduğunu düşündüm.”

Neyse ki, köpeğin tasması var idi. Vilson hemen herhangi adres veya telefon numarası bulmaya çalıştı, ancak bulduğu şey onu şaşırttı. Orada şu bilgi vardı. “Merhaba! Ben Tshoghum. Kaybolmadım. Sadece dolaşmayı severim.”

Vilson gerçeği öğrendiğinde köpek hemen eve gitmesine izin vermedi. O “Bana sarıldı, ondan ıslandım ama hoşuma gitti.”söyledi. Ünlü bir yerel köpek olduğu bilinmektedir. Etrafta dolaşmayı, yeni insanlar ile tanışmayı sever. Günün sonunda, her zaman yaşadığı çiftliğe geri dönuyor. Onun cesur ruhuna uyum sağlamayı öğrendi.

Aile, köpeğin dolaşmayı ve yeni arkadaşlar bulmayı sevdiğini söylüyor. Neyse ki GPS izleri var, nerede olduğunu her zaman biliyorlar. O sadece sevgiyi yaymayı sever.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: