Akıllı köpek internet yıldızı oldu

Buddy Mercury, piyano çalma becerisine sahip ve hatta şarkı söylemeyi seven zeki bir köpektir. Tatlı, çocuklarla vakit geçirmekten hoşlanır ve onları her zaman ilginç şarkılarıyla eğlendirir. Son zamanlarda sahibi, piyano çaldığını ve aynı anda dans eden küçük çocukla nasıl vakit geçirdiğini gösteren harika bir video çekti. Sahne, sosyal medyada yaklaşık 4 milyon izleyici toplayarak çok popüler oldu.

Zeki köpeğin adı Freddie Mercury’den geliyor. Eğlencelerinin müziğini satın alıp indirebileceği kendi sayfası bile var. Dünyanın her yerinden milyonlarca insan onun müziğinden etkileniyor ve ona çok nazik ve sevimli yorumlar yapıyor.

2016 yılında evlat edinilen Buddy, sonrasında sadece aile değil birçok müzikseveri eğlendirmeye hazır olan gözde oldu. Çok arkadaş canlısı, kibar, eğlencelidir ve herkesle, özellikle çocuklarla oynamayı sever. Kedilere asla zarar vermez ve diğer hayvanlarla iyi geçinir. O gelmiş geçmiş en iyi evcil hayvan.

Sahipleri, güzel müziğinin asıl nedeninin tüm dünyaya hayvanların da yetenekli olduğunu göstermek olduğunu iddia ediyor. Her çaresiz hayvan, insan tarafından korunmalı ve bakılmalıdır. Ailesi onun müzik bilgisine değer veriyor, onlar da müzisyen.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: