Kedinin sahipleri onu barınağa gönderdi

Neden evinizde bir kediye ihtiyacınız var? Ona dokunmak, onu öpmek, onunla iletişim kurmak çok eğlencelidir. Bir evcil hayvanın size hayran olması harikadır. Kanadadan Jacqques adlı bu turuncu kedi, ailesi tarafından yerel bir hayvan barınağına götürüldü.

Jacqques ise efendisinin dizlerine oturmak istedi. Kedinin eski sahiplerince, kedi ona çok alıştı, çok fazla bakım istedi. Kurtarma ekipleri bir yılını Jacqquese genç bir aileyi arayarak geçirdi. Jacqques, yardıma ihtiyacı olduğunda bile insandan yardım istedi.Jacqquesin yeni sahiplerini bulmak için Facebookta adımlar atmaya karar verildi.

Kedinin görüntüsü ve hikayesi yayınlandı. Evcil hayvan kurtarma görevlileri uzun süre beklemek zorunda kalmadı. Jacqquesın 2 haftadan kısa bir süre içinde yeni bir evi ve sahibi vardır.

Kedi uzun süre hareketsiz oturmak zorunda değildi.Kedi, Lizin torunuyla güçlü bağ geliştirdi, onu en iyi arkadaşı olarak gördü. İşte bu noktada hayvanların sahiplerine olan gerçek bağlılığı ile sevgisi devreye girer. Sahiplerin değişmiş olması önemli değildir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: