Taciz edilen köpek çok korktu

Otto adında harika bir köpek ciddi şekilde yaralandı ama neyse ki kurtuldu. O çok korktuğu için ayağa bile kalkamadı. Kötü durumdaki köpek uzanıp kendi üzerine idrarını yapmaktı.

Hayvan davranış uzmanları, köpek Otto’nun insanlarla yaşayamayacağını söyledi. Onu hareket ettirmeyi teklif ettiler, ancak bakım personeli harika yaratığa yardım etme umudunu kaybetmedi.

Ona gereken özeni göstermişler, onu iyileştirmişler, aynı anda ona sonsuz sevgi ve ilgi göstermişlerdir. Köpeğin yalnız olmadığını hissetmesini istediler ve çok geçmeden neyse ki anladı. Korkusu ortadan kalkınca gerçek kişiliği ortaya çıkmaya başladı.

Birkaç ay sonra canlı bir köpek yavrusuna dönüşen korkmuş köpeği gördüler. İşin en güzel yanı, uzmanların görüşüne rağmen bir barınağa kabul edilmiş olmasıdır. Şimdi yeni bir köpek kız kardeşi ve erkek kardeşi bile var. Onlar iyi anlaşıyorlar ve hatta birlikte yürüyüşe çıkıyorlar. Tatlı Otto hayatının geri kalanında her zaman gerçekten hak ettiği en mutlu köpek hayatına sahip olacak.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: