Kız kurtarılmaya ihtiyacı olan köpek yavrularını duymuştur

Jean, kurtarılmaya ihtiyacı olan köpek yavrularını duymuştur. Yavrular Gürcistan’ın kırsal kesimlerindeydi. Gönüllü, şüphesiz, tüm köpek yavrularının çok zeki olacağını düşündü, olağandışı bir şey göreceğinden şüphe duymadı. Küçük köpek yavruları, büyük, keskin kulaklarıyla kızı şaşırttı. Evcil hayvanların biri hariç hepsinin kocaman sivri kulakları vardı. 

Jean daha önce hiç bu kadar sıra dışı bir köpek yavrusu görmemişti. Kız “O harika” diyor. İki gönüllü, Facebook sayfalarında Tarçın’ın bir fotoğrafını yayınladı, sıra dışı köpeğe hayran olan binlerce insan ortaya çıktı. Kulakları 1940’larda popüler bir saç kesimiyle bile karşılaştırıldı.

Tarçın eşsiz görünümünden dolayı tüm yavrular büyük ilgi gördü. Onlar için hızlı sahipler bulundu. Yavrular sokağa nasıl çıktı? Jean yavruları sokaktan aldığında anneleri ortalıkta görünmüyordu. Gönüllüler, yavruların dikkatsiz sahibinden kaçtığını varsaydılar. İnce, kirli ve hastalıklıydılar.

Yavrular, sanki hiç bakılmamış gibi, yaklaşık beş haftalıktı. Jean onları tedavi için hemen bir veterinere götürdü. Birkaç hafta içinde yavrular sahipleriyle buluşmaya hazır olacaklar. Şimdi yavrular güç ve enerji dolu. Tarçın onun özel ve güzel olduğunu biliyor gibi görünüyor, bu yüzden gerçek bir yıldız gibi davranıyor. Ancak, tuhaflığı ve sıra dışı görünümü, sahiplerini bulmasına yardımcı oldu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: