Anne telefonu kızının yanına bıraktı ama çok pişman oldu

Bebek annenin mahrem fotoğraflarını paylaştığı için telefonunu bebeğine bıraktığına pişman oldu. Dört çocuk annesi işe gitmeye hazırlanırken telefonunu kızının yanına bıraktı.

Anne saçını kuruturken küçük kız, arkadaşları, meslektaşları ve müşterileri de dahil olmak üzere hemen hemen herkesle kadının samimi fotoğraflarını paylaşmayı başardı. Kızın annesinin itibarını herkesin gözünde zedelemesi sadece iki dakikasını aldı.

Kadın, kızın fotoğraflarını internette nasıl yayınlamayı başardığına tamamen şok oldu, ona son derecede kızdı. Kadın ancak en şaşırtıcı mesajları aldıktan sonra gerçekte ne olduğunu, küçük kızının ne yaptığını anladı. Bilimsel olarak kanıtlandığı gibi, günümüzde çocuklar modern teknolojiyi her zamankinden daha hızlı kullanmayı öğreniyor!

O anda anne saçlarını kuruturken tamamen çıplaktı ve küçük kız, kadını foto çekme fırsatını kaçırmadı. Kadın utandı, kendini çok rahatsız hissetti. Yine de utanç verici duruma mizahla yaklaşmaya çalıştı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: