Havalimanına bırakılan bebek, sahibinden üzücü bir not aldı

Hikayemiz Chevy hakkındadır. 3 aylık köpeği Las Vegas havaalanında tek başına görüldü. Sahibini eleştirmeden önce, köpekle bıraktığı nota bakın.

“Merhaba, ben Chewy. Sahibimin zor ilişkisi var idi ve beni uçağa bindiremedi. Gitmeme izin vermek istemedi, ancak başka seçeneği york. Eski erkek arkadaşı, tartışırken köpeğini vurdu ile hayvan başından yaralandı. Veterinere götürülmesi gerekiyor. Chewyyi çok seviyorum. Lütfen onu sevin ve ona iyi bakınız.”

Neyse ki, cömert bir adam onu Conor ile Millienin Köpek Kurtarma örgütüne götürdü. Burada barınak kurucusu Lindia Gilliam Chewynin hikayesini öğrendi. O “Kalbim bu hikayeden eridi. Onu evlat edinmeyi düşünmedim, hemen bir acil servise götürdüm.” dedi.

Gilliam, bunun evcil hayvan sahiplerinin kötü niyetli ilişkilerdeki zor durumunu gösteren bir örnek olduğunu söylüyor. O”Bu çok yaygın bir örnek. Ayrıca Chewynin sahibine teşekkür etmek ve şimdi güvende olduğunu, mutlu hayat süreceğini söylemek isteriz” dedi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: