Bilet kontrol kedisi istasyondaki herkese gülümsüyor

İsrailde bir tren istasyonunda her sabah yolcuları tüylü bir sokak kedisi karşılıyor. İsrailin Tel Aviv yakınlarındaki Petah Tikva kentindeki yerliler alışılmadık bir manzara gördü. Sokak kedisi yerel istasyona yerleşti.

Kimse onu uzaklaştırmayacak, yolcular onu her gün görmekten, hatta işe giderken bu sevimli yaratığı okşamaktan bile mutlu. İstasyonun kedisinin adı Shaurmaydı. İstasyondaki varlığı için, kedi kelimenin tam anlamıyla en tatlı özellik haline geldi.

Yerlilerden biri “Hem personel hem de yolcular Shaurmaya alışkın, onu özel bir şekilde seviyorlar. “Bir gün işten dönüyordum. Bir kedinin yattığını gördüm. Çok güzeldi. beni güldürdü” diyor.

Shaurma genellikle dönüşte burada en sevdiği yerde yatar, ger geçen insanı kontrol eder. Kedinin videosu ile fotoğrafı internette yayınlandığında, hızla popüler oldu ve sadece yerel olarak değil bir yıldız haline geldi. Sadece Shaurmanın ne kadar kararlı olduğuna bir bakın. İnsan varlığına alışıktır, istasyonu insanlarıyla kontrol edemezdi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: