Aslan kalabalık safari arabasına atladı

Büyük olanlar olmadıkça, kedileri kucaklamayı seviyorum! Vahşi hayvanlar, özellikle aslanlar çok tehlikelidir, onlara yaklaşmak en iyi fikir değil. Onlara sarılmayı aklımızdan bile geçirmeyelim. Ancak bu hikayede bir aslan turist arabasına biner ve beklenmedik bir şekilde hoş bir tavır sergiler.

Kırım, Taigan Parkin Vilnohiskte bir safari sırasında, aslanlardan biri yolcularla dolu bir araba fark etti ve ona yaklaştı. Ardından Filya isimli aslan arabaya atladı ve şaşıran turistleri yalamaya başladı. Hayvan herhangi bir saldırganlık göstermedi.

Aksine, büyük kedi turistlere karşı çok nazik ve sevecendi. Daha fazla sarılmak için yalvarıyordu, bu da ziyaretçilerin Filyaya alışması sağladı. Hatta birkaç kişi dev aslanla selfie çekebilirdi.

Kulağa garip ile kafa karıştırıcı geliyor, ama bu yer, canavarların insanlarla etkileşime girmesine izin vermesiyle biliniyor. Ancak unutmayın, vahşi yaratıklar beklenmedik adımlar atabilir ve hayatınıza zarar verebilir. Şimdi Filyanın can çekişmelerini ve sarılmalarını izleyin.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: