Kırmızı kedi, evrensel hayranlık ve övgünün nasıl elde edileceğini anladı

Bazı kedilere yemek, su ve evde sıcak bir yer mutluluk için yeterlidir, ancak bazıları bunun hayalini kurmaz. Burada, örneğin, Tom adında bir sokak kedisi bir zamanlar şöhret istiyordu. Buna inanmıyor musun? Emin olmak için bu hikayeyi okuyun. Kedi herkesin ona hayran olmasını istedi. Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki bir fotoğraf stüdyosunun kapısında belirdi. Çalışanlar, kapılarında oturan bir sokak kedisini fark etti.

Tabii önce hayvanı beslemek istediler. Tom fotoğraf stüdyosunun kapısına geri gelmeye devam etti, bu yüzden kedi için daha fazla yiyecek sağladılar. Bir gün Tom ekibiyle bir fotoğraf stüdyosuna gitti. Kedi odalarda küstahça yürüdü ve sonra kategorik olarak sevdiği yerden ayrılmayı reddetti.

Tom patisini mağazanın kapısına koyar koymaz hemen bir tılsım rolü oynamaya başladı. Kedi günlerce yemek yiyip uyumaktan başka bir şey yapmasa da yine de fotoğraf stüdyosunun tüm çalışanlarının gözdesi oldu. Bazen Tom, insanların kesinlikle sevdiği müşterilerle oynar. Bir gün kediye bakmaya karar vermişler. Fotoğraf çerçevelerinin reklamını yapan fotoğraflarda ona model rolü verdiler. Tom’un harika bir iş çıkardığını söylemeliyiz.

Bir gün fotoğraf stüdyosunun çalışanlarına Tom’un neden fotoğraf çerçevesi modeli olduğu soruldu. “Biz sadece Tom’u seviyoruz,” diye gülümseyerek yanıtladılar. Mağazada bir kedinin olması sadece işe yarardı. Tüm alıcılar, sadece Tom’a sarılmak için zaman zaman bu fotoğraf stüdyosuna geri döndü.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: