Kedi göğsünde kalp şeklinde bir desenle doğdu

Hollandadan Cat Zoe gerçek bir yıldız, yüzlerce başarısız aktör ile şarkıcının kıskançlığının nesnesi. Onlar zaferin zirvesine varmak için çok çalışırken, bu kedicik şimdiden binlerce insanın kalbini fethetti. Bunun için zor bir şey yapmak zorunda değildi. Doğumda mega popülerlik için gerekli her şeyi aldı.

Zoe doğduğunda, ilk başta kimse onun benzersizliğini bile fark etmedi. Joanne Smienk, Izzy adında sadece bir kedi yavrusunu evlat edinecekti. Ama ablası Zoenin göğsünde küçük kalp görünce dayanamadı.

Böylece her iki hayvan aynı evde yaşamak için taşındı. Zoe sevecen ama sessiz ile biraz utangaç büyüdü. Fakat, o meraklı kedi yeni bir şey keşfetme fırsatı bulduğunda korkudan eser kalmaz.

Sahibi, “Merakı onu dört kez banyoya düşürdü” diyor. Her iki kedi de birbirini sever. Boş zamanlarında boks yapmayı veya kutularda oynamayı sever. Kabarık olanların kendi Instagramı ve 75 bin takipçisi var. En çok beğeniler Zoyanın Sevgililer Günündeki fotoğrafları tarafından toplanıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: