Yaralı tilki insanlara koşarak yardım istedi

Vahşi hayvanlar genellikle insan müdahalesi olmadan zorlu hayatlarının üstesinden gelirler. Ancak, bazı durumlarda kendilerine bakamazlar. Aynı şey bu küçük tilkiyle de oldu. Büyük olasılıkla, ailesinden saptı ve bir avcının kurbanı oldu. Kanlar içindeydi ama hala yaşıyordu.

Çocuk insanlara yardım etmeye karar verdi ve hata yapmadı. O veteriner alanında çalışan nazik bir kadın tarafından bulundu. Küçük tilki gerçekten şanslıydı. Onun yeni sahibi ona gerekli bakımı sağlayabiliyordu. Çocuğu evine getiren kadın yarasını iyileştirdi ve besledi.

İlk gün çocuk çok korktu, kafesten çıkmak istemedi. Ancak ertesi gün durum değişti. Küçük tilki, orada kimsenin ona zarar vermek istemediğini anladı. Nazik bir kadının ailesinde tekrar ayağa kalkabildi ve iyileşti.

Daha sonra çocuk özel bir barınağa gönderildi. Barınak çalışanları vahşi hayvanlara yardım eder ve sonra onları vahşi doğaya bırakır. Bu insanlar birçok talihsiz hayvanın kaderini değiştirdiği için bir kahraman olarak adlandırılmayı hak ediyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: