Sokak kedisi yavrularına harika bir aile buldu

Hamile bir sokak kedisi, gelecekteki yavruları için güvenli bir sığınak bulma umuduyla evli bir çiftin kapısına geldi. Serseri, Kanada’nın Montreal kenti yakınlarında görüldü.

Yerde yatıp doğum yapacak yer arıyordu. Sonra geleceğine karar veren iki kedi severle tanıştı. Kapıyı açtılar ve misafir sanki tüm hayatı boyunca onlarla yaşamış gibi doğrudan içeri girdi. Taşındıktan kısa bir süre sonra bu küçük yavruları dünyaya tanıttı.

Sıcak, rahat bir evde doğdular, doğumdan itibaren bakım, yemek ve anne sevgisi aldılar. Bu mucizevi tesadüf sayesinde dört yavru hayatta kaldı. Çift, kabarık kahramanın annesine derinden aşık oldu ve ondan ayrılamayacaklarını anladı.

Anne kedinin yavrularını nasıl içtenlikle sevdiğini görünce çok sevindiler. Yavrular katı yiyeceğe alışmaya başlar başlamaz çift, çocukları emin ellere vermeleri için yerel kurtarma örgütüne başvurdu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: