Sıra dışı kaşları olan bir kadın herkesin ona hayran olmasını sağlıyor

Bu kadın 38 yaşında ve kaşlarını sevmeye başladı. Alışılmadık kaşlara sahip kadın, kendini olduğu gibi kabul etmeyi ve dünya çapında milyonlarca insanı kendilerini sevmeye teşvik etmeyi başardı.

İrlanda kökenli gazeteci şu anda Amerikada yaşıyor, çocukluğunda, gençliğinde öyle kaşları olduğu için her zaman zorbalığa ve alaya maruz kaldı. Kız onları sürekli tıklıyordu. Böyle kaşlara sahip olmaya mahkum olduğunu kabul edemedi. Ama bir yıl önce kendini sevmenin en önemli şeylerden biri olduğunu fark etti ve bazı köklü değişiklikler yaptı.

Media Drum World röportajında kadın, aslında üç kızından ve sevgi dolu kocasından ilham aldığını itiraf etti. Bu kadın şimdi çocuklarına onları sevmeyi öğretmek istiyor. Şimdi böyle olağanüstü kaşlara sahip etkili kadınlardan biridir.

Gazeteci, alışılmadık kaşlara sahip insanların benzer düşünen insanları ve hatta hayranlarını bulabileceği #unibrowmovement hareketinin kurucusu oldu. Muhteşem kadın, doğal görünümüyle gerçekten gurur duyuyor. Herkesin “kusurlarını” ve olağandışı yanlarını kabul etmesi ve sevmesi gerektiğine ilişkin güvence verdi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: