Muhteşem köpek çok insana benziyor

Nori adlı Avustralyalı bir kaniş, alışılmadık görünümüyle internette ünlendi. Faklı insanlar köpeğin yüzünün insan yüzüne benzediğini iddia ediyor.

Nori’nin sahipleri evcil hayvana alıştıklarını ve artık görünüşüne şaşırmadıklarını itiraf ediyorlar. Adam, Sahibi “Daha yavruyken yoldan geçenler durup sorular sorardı. Yaşla birlikte bu daha az olmasına rağmen, insanlar hala onun ağzını bir insan yüzüne benzetiyorlar.” hatırlıyor.

Aile, Nori için fotoğraflarını yayınladığı bir Instagram hesabı açtı. Ona göre, yorumcular genellikle köpeğin bir insana benzediğini yazıyor. Daha sonra, onun fotoğrafları Twitterde viral oldu. Çift, evcil hayvanın sosyal medyadaki popülaritesinden memnun olduklarını itiraf etti.

Sahibi, “Geçen yıl Nori ile arkadaş olmaya karar verdik ve Boba adında bir karışımı satın aldık. Kanişin ‘insan’ görünümü, yeni evcil hayvanın arka planında daha da öne çıkıyor” diyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: