Sırları ortaya çıktıktan sonra David Copperfield’a ne oldu?

David Copperfield’in tüm dünyada ünlü olduğu ve sevildiği bir dönem vardı. Performansları büyüleyiciydi ve seyirciler onu durmadan izledi. Ancak, şimdi çok azı sevilen ile başarılı illüzyonisti tanıyabilir. Nasıl illüzyonist oldu? Copperfield’a ilk olarak yetenekli büyükbabası tarafından öğretildi. Çocuk kart numaralarıyla komşuları şaşırtmaya başladı, çok hoşuna gitti.

Profesyonel bir illüzyonist olarak kariyer yapmak istediğini kesinlikle biliyordu. Oyuncu, 6 yıl okuduğu Amerikan illüzyon okullarından birine gitmeye başladı. Genç çocuğun yeteneğine tanık olunduğunda, kısa süre sonra televizyona davet edildi. David birçok kişi tarafından sevildi ve övüldü, ancak illüzyonist dünya çapında ün ve popülerlik kazanmayı amaçladı. “Copperfield” takma adıyla bilinen TV şovları, programlar düzenlemeye başladı. Bu meslek en sevdiği hobisiydi. Bazen günde birkaç konuşma yaptı.

Copperfield, insanların ilgisini çekmek ve merak uyandırmak için bazı kişisel söylentiler hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Claudia Schiffer ile tanıştığı uzun zamandır söyleniyordu, ancak bu doğru değildi.

Hileleri ortaya çıkınca insanlar artık onun konuşmalarına gelmek istemedi. Hilelerinden kazandığı paranın çoğu, şu anda kar elde ettiği ada mülküne yatırıldı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: