Kahraman komşu, 9. kattaki balkondan düşen köpeği yakaladı

Joao Augustonun adı Brezilyanın San Paulo kentinde bir köpeği ölümden kurtardığı için ünlendi. Bu adam gerçekten doğru zamanda doğru yerdeydi ve Shih Tzu köpeğinin hayatını kurtardı. Brezilyalı adam bir apartman dairesinde yaşıyor. Bir defa dairesine giriyorken beklenmedik bir şey oldu. 9. kattaki balkondan minik bir köpek yavrusu inmek üzereydi.

Joao, köpeğin tehlikede olduğunu hemen fark etti ve onu kurtarmak için bir şey yapmaya çalışarak park yerine koştu. Sonraki an köpek yavrusu balkondan aşağı tırmanıyordu. Adamın dediği gibi, hayvanı kurtarmak için bir havlu ya da bez istedi ama tam anlamıyla buna vakit yoktu. Hayvanı elinde tutamayacağını biliyordu ama en azından düşüşü önleyebilirdi.

Neyse ki cesur adam köpeği kollarına almayı başardı. 100 fit yükseklikten düşen köpeğin vücudunda memnuniyetle herhangi bir çizik kalmamıştı. Ne köpek ne de kurtarıcı zarar görmedi. Yavrunun sahibi biraz korkmuş. Daha sonra bu tür olayların yaşanmaması için balkonuna parmaklıklar koymaya karar verdi.

Artık yavru, herhangi bir tehlike olmadan balkonlarından manzaranın tadını çıkarabilir!

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: