Bir defa sadık köpek evden kaçtı

Köpek sadakatini hepimiz biliriz, bazen ne kadar sadık olduklarını tarif edecek bir kelime yoktur. Köpekler, onları herkesten ve her şeyden korumak için sonuna kadar sahiplerinin yanında kalmaya hazırdır.  İşte, ölümünden sonra bile çok sevdiği sahibini terk etmeyen Zozo adında sadık bir köpek hakkında dokunaklı bir hikaye. Güzellik her zaman mezarına gelir ve orada kendini rahat hisseder.

Adam 2014’te öldü ve o zamandan beri sadık köpeği depresyonda ve üzgün. Adamın ölümünden sonra zavallı köpek mutluluğunu yitirdi ve bir gün ortadan kayboldu. Ailesi onu her yerde aradı ve sonunda efendisinin mezarında buldu.

Adamın ölümü bile ayrılmaz dostları birbirinden ayırmadı. Aralarındaki bağ o kadar güçlüydü ki zeki hayvan onu asla terk etmedi. Aile üyeleri, sevgi dolu köpeğinin adamı yalnız bırakmayı reddettiğini görünce, oğlu, güzelliği her zaman hayvanın rahat hissettiği mezarına getirir.

Hatta orada uyur ve başını mezara koyar. Bu, aile üyelerinin kalplerini eritir.  Zavallı hayvanın acı çektiğini gördüklerinde heyecanlanırlar, ona yardım etmek isterler ama bir şey yapamazlar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: