Küçük bulldog bir polis atıyla oynamak istiyor

Bu sevimli küçük köpek, gösteriler sırasında yeni tanıştığı polis atıyla oynamak istiyor. Böyle özel ve inanılmaz bağlara tanık olmak bize mükemmel bir fırsat verildiğinde gerçekten güzel. İşte Frances – sahibini sokakta yürüyüşe çıkaran bir yavrudur. O aniden bu muhteşem büyük polis atıyla tanıştılar.

Bölge gösteriler nedeniyle oldukça kalabalıktı. O sırada polis memurları görev başındaydı. Bir süre sonra insanlar, gerçekten dokunaklı bir sahneye tanık oldular. Atla etkileşime girmeye çalışan dost canlısı ve nazik bir köpek meydana geldi.

Polis atının da kendisinden pozitif enerji beklediğini gören küçük buldog çok heyecanlandı ve duygulandı. Sevimli hayvan, sınırsız neşe ve heyecan için koştu, hareket etti ve zıpladı. Polis atı, o an yaşadığı karışık duygulardan dolayı başlangıçta sakin ve kayıtsızdı. Polis atları oldukça iyi eğitimli olduklarından, hizmet sırasında toplum içinde nasıl davranmaları gerektiğini biliyor.

Birkaç saniye içinde, hizmet atı küçük bulldogla da iletişim kurma arzusunu paylaştı. Oradaki insanlar, yürekleri ısıtan manzara karşısında duygulandılar. Onlar dost canlısı bir bulldog ile bir hizmet atı arasındaki özel bağa hayran kaldılar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: